Časté dotazy

Co jsou SilcSkin Decollette a Facial Pads?

SilcSkin Decollette a Facial Pads jsou  silikonové polštářky vyrobené ze 100 % lékařského silikonu určené k odstranění a prevenci vzniku vrásek v oblasti dekoltu a obličeje. Polštářky jsou určeny k opakovanému použití. Nejsou transdermální a nepropouští žádný silikon do pokožky.

 

Jak dlouho SilcSkin vydrží?

Výdrž polštářků závisí na frekvenci jejich použití. Polštářky vydrží mezi 30-60 dny. Pokud je nosíte každou noc po zhruba 7-8 hodin, jejich životnost bude 30 dní. Pokud spíte kratší dobu, mohou vydržet déle. Hlavním důvodem pro náhradu polštářku za nový je ztráta jeho schopnosti přilnout k pokožce. Většina žen vyměňuje polštářky každých 4-6 týdnů.
 

Jak polštářky SilcSkin čistit?

Polštářky jednoduše umyjte teplou vodou s mýdlem (bez hydratačních látek a olejů) a nechte volně uschnout na vzduchu. Je velmi důležité, aby mýdlo neobsahovalo žádné hydratační látky.

 

Jak polštářky SilcSkin skladovat?

Polštářky můžete skladovat v jejich originálním balení, nicméně to není nutností. Polštářky ukládejte lícem dolů na skladovací podložku, která je součástí balení.
 

Jak používat polštářky SilcSkin?

Polštářek aplikujte vždy na perfektně vyčištěnou pokožku. Před aplikací polštářku  nenanášejte žádná tělová mléka ani oleje, protože by mohly snižovat účinnost polštářku a způsobit podráždění pokožky. Detailní návod k použití najdete u každého produktu.

 

Kdy používat polštářky SilcSkin?

Polštářky můžete nosit v kteroukoliv denní dobu. Pro dosažení optimálních výsledků je nejlepší použití přes noc.