O značce SilcSkin

SilcSkin představuje mnohem levnější a šetrnější alternativu k chirurgickým zákrokům, botoxu či dermabrazi s vynikajícími výsledky.

 

Značka SilcSkin byla založena hollywoodskou make-up artistkou Camille Calvet, která v průběhu své kariéry pracovala s nejvějšími filmovými hvězdami jako Cameron Diaz, Penelope Cruz nebo Jennifer Anniston. Při své práci zjistila, že většina žen bojuje s vráskami v oblasti dekoltu a rozhodla se využít jedinečných vlastností silikonu pro odstranění vrásek.

 

Silikonové polštářky SilcSkin jsou vyrobeny ze 100 % lékařského silikonu. Elektrostatická energie, která vzniká při nošení polštářku, zlepšuje nepravidelnou kolagenovou strukturu a zvyšuje tok krve, což má za následek zlepšení stavu pleti. Silikon přispívá k lepší hydrataci pokožky tím, že přitahuje vlhkost v pokožce směrem na povrch. Tento proces hydratace pokožky je důležitým faktorem při léčení jizev. SilcSkin jednoduše odstraňuje vrásky stejně jako jizvy – hydratací, zlepšením kolagenové struktury a vyhlazením. Dlouhodobé používání pomáhá navrátit obličeji a dekoltu mladistvý a pružný vzhled.
 

JAK TO VŠECHNO ZAČALO 

„V kosmetickém průmyslu se pohybuji přes 25 let a měla jsem tu příležitost pracovat s některými z největších filmových hvězd. Jedním z nejčastějších problémů, které jsem s celebritami řešila bylo, jak se zbavit vrásek v dekoltu způsobených spaním na boku, sluncem nebo prostým ochabováním pokožky v této oblasti.

 

Vždy, když měla být filmová hvězda na scéně v bikinách nebo šatech s velkým výstřihem, řešila jsem, jak se zbavit těchto vrásek. Často jsem při své práci používala silikon a všimla jsem si, že má hojivé a změkčující vlastnosti, když se použije na jizvy. V rámci dalšího výzkumu jsem zjistila, že se silikonové gelové pásky používají k léčbě keloidních jizev. Napadlo mě, jestli by se dal silikon stejně účinně využít i na odstranění vrásek.

 

Po nějaké době experimentování se silikonem jsem vyvinula první prototyp Decolette Pad. Nepoužila jsem vůbec žádné alergenní látky jako latex, uretany nebo adheziva, takže bylo možné je použít i na velmi citlivé oblasti dekoltu. Po důkladném otestování produktu jsem byla nesmírně nadšená, že se mi podařilo vytvořit produkt, který se snadno používá, dlouho vydrží a je neinvazivní. Nejlepší ze všeho je, že stojí jen zlomek ve srovnání s cenou chirurgických alternativ.

 

Nyní mohu s radostí říci, že se Decollette Pads používají po celém světě všemi, kteří chtějí vypadat skvěle a cítit se mimořádně. „

 

CAMILLE CALVET – zakladatelka značky SilcSkin, make-up artistka filmových hvězd a dvojnásobná držitelka ocenění Emmy 

SILCSKIN DECOLLETTE PADSilcskin Decollette Pads byly navrženy speciálně pro oblast dekoltu, kde sluneční záření a gravitace představují pohromu pro takto citlivou část těla.
 

VÍCE INFORMACÍ

  

SILCSKIN FACIAL PAD – BROW SET


Silcskin Facial Pads jsou polštářky proti vráskám určené ke korekci a prevenci vzniku vrásek v obličeji. Zatímco spíte, polštářky uvolňují svaly v obličeji a zabraňují tvorbě vrásek. Dlouhodobé používání pomáhá navrátit pleti mladistvý a pružný vzhled. Polštářky jsou vyrobeny ze 100 % lékařského silikonu a jsou hypoalergenní. Polštářky nejsou transdermální a představují levnější a šetrnější variantu k invazivním zákrokům.
 

VÍCE INFORMACÍ
 

SILCSKIN FACIAL PAD – MULTI SET


Silcskin Facial Pads jsou polštářky proti vráskám určené ke korekci a prevenci vzniku vrásek v obličeji. Zatímco spíte, polštářky uvolňují svaly v obličeji a zabraňují tvorbě vrásek. Dlouhodobé používání pomáhá navrátit pleti mladistvý a pružný vzhled. Polštářky jsou vyrobeny ze 100 % lékařského silikonu a jsou hypoalergenní. Polštářky nejsou transdermální a představují levnější a šetrnější variantu k invazivním zákrokům.
 

VÍCE INFORMACÍ